Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do Newslettera:

Wyszukaj produkt

BONY UPOMINKOWE

Bon upominkowy to idealny prezent na każdą okazję, zarówno dla kobiet i mężczyzn, dla rodziców, małżonka, przyjaciela lub współpracownika. Od lat jest to bardzo popularna forma obdarowywania najbliższych z okazji przeróżnych świąt i okazji, m.in.:
- urodzin / imienin,
- Świąt Bożego Narodzenia / Mikołaja,
- Dnia Matki / Ojca,
- Dnia Kobiet,
- Walentynek,
- ślubu / rocznicy,

Winoteka Alkohole standardowo oferuje bony upominkowe w nominałach 50zł, 100zł i 200zł, w dwóch szatach graficznych (winorośl lub kokardka), z 3 miesięcznym terminem ważności. Na specjalne życzenie klienta możemy dostosować nominał bonu oraz jego treść do indywidualnych oczekiwań. Bon można zakupić bezpośrednio w sklepie stacjonarnym lub zamówić poprzez CHAT, telefon lub e-mail (możliwa również wysyłka). Wystarczy podać wybrany wzór bonu, wartość oraz sposób odbioru.

ZESTAWY UPOMINKOWE

Zestawy upominkowe oferowane przez Winoteka-Alkohole składają się z najwyższej jakości produktów, dobranych indywidualnie do potrzeb klienta. W skład zestawu upominkowego mogą wchodzić nie tylko wszystkie produkty znajdujące się w naszej stałej ofercie, ale także te, wskazane indywidualnie przez klienta (np. czekoladki, praliny, kawa, herbata etc.)

Eleganckie kompozycje, odpowiednie na każdą porę roku i okoliczność powstają przy pełnej konsultacji z klientem. Osoba obdarowana tą specjalną kompozycją na pewno będzie mile zaskoczona jej zawartością i estetyką.

Aby zamówić zestaw prezentowy skontaktuj się z nami poprzez CHAT, e-mail lub telefonicznie podając swoje preferencje. Z chęcią doradzimy Ci przy skomponowaniu zestawu!

Zapraszamy :)
Witryna stworzona na platformie