Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do Newslettera:

Wyszukaj produkt

Degustacje


NADCHODZĄCE WYDARZENIA:

Serdecznie zapraszamy na 4 i 5 maja 2016r. na Festiwal Polska-Katalonia, czyli degustację regionalnych produktów hiszpańskich, począwszy od wina, likierów, kończąc na serach czy wędlinach.
Winoteka-Alkohole będzie na tym wydarzeniu głównym wystawcą win katalońskich.
WSTĘP WOLNY

Więcej informacji na Facebook'u.

Zapraszamy :)

ORGANIZACJA SPOTKAŃ DEGUSTACYJNYCH, SZKOLEŃ, WYJAZDÓW DO WINNIC

Zespół Winoteka-Alkohole oferuje również organizację i prowadzenie szeroko rozumianych spotkań degustacyjnych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Spotkania takie mogą mieć formę tradycyjnej degustacji jako wydarzenia lub dodatku do innego eventu w formie miło spędzonego wieczoru. Przedmiotem degustacji/szkolenia może być wino, whisky, nalewki (w różnych konfiguracjach), które ustalamy wspólnie z klientami.

Do współpracy zachęcamy również hotele, zajazdy, firmy eventowe oraz szkoleniowe.
Forma spotkań, ich treść, sposób prowadzenia oraz poziom zaawansowania zależy od charakteru imprezy, miejsca i wspólnych uzgodnień. Spotkania możemy prowadzić w dowolnym wskazanym miejscu lub zaproponowanym przez nas np. winnica w Polsce lub za granicą.

Posiadamy wieloletnie doświadczenia w prowadzeniu spotkań degustacyjnych. Od roku 2010 przeprowadzaliśmy spotkania o tematyce: winne ABC degustacji, podstawowe szczepy i wina świata, wino wybranego kraju/regionu, historia nalewek, degustacja whisky.

Wiedzę o winie, degustacji alkoholi oraz propagowanie wiedzy o świadomym spożywaniu alkoholu traktujemy jako naszą pasję, co pozwala nam zaoferować Państwu produkt indywidualnie dobrany.

Wstępne uzgodnienia dotyczące organizacji spotkań - mailowo lub telefonicznie.


Zapraszamy :)

Witryna stworzona na platformie