Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do Newslettera:

Wyszukaj produkt

Sprzedaż hurtowa na koncesję

Nasza firma, oprócz sprzedaży detalicznej, zajmuję się importem oraz sprzedażą hurtową win. Oferta hurtowa jest skierowana do odbiorców posiadających zezwolenie na handel alkoholami z grupy B.

W naszej ofercie znajdują się wina hiszpańskie,francuskie, włoskie, rumuńskie oraz słowackie.

Oto niektórzy producenci z którymi współpracujemy:

V.C.Monastell- Winiaria znajduję się w miejscowości Sant Sadurni d'Anoia w Penades, okolicy słynącej z winnic, położoej 35 na południowy- wschód od Barcelony.Wwytwórnia zajmuję się wyłącznie produkcją win musujących "Cava". Wino powstają przy użuciu metody tradycyjnej. Nazwa wina pochodzi od katalońskiego słowa oznaczajacego piwnice gdzie rozlane wino dojrzewa.

Domenille Tohani- Winnica położona w regionie Dealu Mare, zwanym "kraina czerwonych win". Panuje tam klimat śródziemnomorski, z długimi ciepłymi jesieniami. Tradycje winiarskie w w tym regonie sięgają XVII w. Współczesna winnica założona została w roku 1959. jako państwowe gospodarstwo rolne. W 2003 r. powstała grupa Tohani, w skład której wchodzi ponad 100 winnic.

Część terenów należących do winnicy dostarczało niegdyś wina na dwór królewski. Pokłosiem tej historii jest prawo do zamieszczania na etykietach win Tohani  herbu Domu Królewskiego Rumunii, co nadaje marce dużego prestiżu.

Bodega Pirineos- winnica powstała poprzez współpracę ponad 200 lokalnych winiarzy.Region Somontano, gdzie winnica się znajduje, jest jednym z nielicznych miejsc w Aragonii, gdzie klimat pozwala na uprawę winorośli. Winnica w obecnym kształcie powstała w 1993 roku, zastępując Cooperativa del Somontanode Sobrarbe powstałej w roku 1964. Ciekawostką jest, że rozwój zabudowań niezbędnych do przechowywania i dojrzewania win zmusił firmę do wykupienia i zajęcia obejść pozostałych po słynnej stadninie koni w Somontano, na cześć której w znaku firmowym bodegi do dziś pojawia się sylwetka konia.

Z win Bodegi Pirineos w naszej ofercie znajduję się min. Montesierra Blanco- aromatyczne wino powstałe z winogron chardonnay, gewurztraminer i macabeo.

Les Vignerons de la Vicomté- nazwa unii producentów powstałej 40lat temu, zrzeszającej winiarzy z ponad 45 wsi w sercu Langwedocji, których łączna powierzchnia upraw zajmuje ok.8000h.

W ofercie tego producenta min. wina Blue Butterfly Cabernet Sauvignon czy Cabarel.

Nichta- słowacka winnica znajdująca się w południowej części Słowacji, w regionie Nitra. Winnica założona w roku 1997. Obecnie powierzchnia upraw wynosi ok.30h.


Zainteresowanych naszą ofertą i cennikiem hurtowym zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego:

Telefon kontaktowy: 509 622 064
e-mail: karmelicka64@interia.eu

Dojazd:

Witryna stworzona na platformie