Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zapisz się do Newslettera:

Wyszukaj produkt

O nas


ZAOPATRZENIE IMPREZ, SPOTKAŃ FIRMOWYCH, WESEL

W swojej ofercie proponujemy Państwu kompleksowe zaopatrzenie każdej uroczystości w wina, alkohole wysokoprocentowe oraz piwa. Proponujemy doradztwo przy wyborze win i innych alkoholi,mając na uwadze preferencje uczestników i charakter spotkania. Na życzenie klientów sprowadzamy również specjalne alkohole, które nie znajdują się w naszej stałej ofercie.

Ceny uzależnione są od rodzaju oraz ilości dostarczanych produktów, zawsze uzgadniane indywidualnie. Dostawa na terenie Krakowa i okolic jest bezpłatna we wskazanym miejscu i czasie, w pozostałe rejony kraju dostawa możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu. Rozliczenie transakcji następuje po uroczystości z możliwością częściowego zwrotu niewykorzystanych produktów.

Oprócz szerokiej oferty produktowej zapraszamy również do skorzystania z możliwości organizacji i prowadzenia spotkań degustacyjnych. Więcej informacji w dziale DegustacjeZapraszamy :)
Witryna stworzona na platformie